Stavíme s.r.o. – stavby a lešení

Výstavba a rekonstrukce domů, zateplování fasád, lešenářské práce


Nacházíte se na: Stavíme s.r.o.Hlavní činnosti – Montáž a půjčování lešení

Lešenářské práce

Lešení společnosti Stavíme, TachovLešení společnosti Stavíme, Tachov

Od samého počátku vzniku firmy provádí společnost Stavíme i zateplování budov. Z tohoto důvodu došlo k nákupu vysoce kvalitního lešení PERI. Realizujeme proto také montáže a půjčování námi vlastněného lešení. V současnosti disponujeme 10 500 m² fasádního lešení Peri UPT 70.

Vlastní lešení znamená snížení nákladů na stavby, rekonstrukce či zateplení fasád, což promítáme také do výsledné ceny našich zakázek.

Specifikace lešení Peri UPT 70
Běžná konstrukce lešení PERI UP se montuje v bezpečí předem namontovaného zábradlí. Bez jakýchkoliv přídavných dílů je možné namontovat zábradlí následujícího podlaží z bezpečného místa. Při vstupu do vyššího podlaží je toto již zajištěno zábradlím.
Lešení PERI tím splňuje požadavky evropských předpisů bezpečnosti práce - aniž by bylo nutné v mnoha zemích vyžadované osobní jištění.

  • Systémová šířka 72 cm, šířka podlahy 64 cm.
  • Používá se jako pracovní a ochranné lešení tř. 1-4 (0,75 - 3,00 kN/m²).
  • Zahrnuje i doplňky jako jsou vnitřní a vnější konzoly, ochrannou stříšku, záchytné lešení, chodníkové rámy, příhradové nosníky pro přemosťování, sítě a plachty.
  • Je určené pro práce, u kterých je zapotřebí ukládat na lešení menší množství potřebného materiálu a/nebo celé stavební díly, např. práce malířské, opláštění fasády, montážní práce.


Rychlé kontakty

Stavíme s.r.o.
Sokolovská č.p. 1400
347 01 Tachov

GSM: +420 604 642 284

E-mail: jcerveny@jcerveny.cz
Www: www.jcerveny.cz

Zelená úsporám