O NÁS

Zatepleno přes 100 domů, 11 škol a desítky rodinných domů

Činnost stavební firmy Stavíme s.r.o. byla zahájena v květnu 2001. Nejdříve jako fyzická osoba Jindřich Červený a od roku 2008 jako Stavíme s.r.o. Prvořadou snahou naší firmy je být tržní, konkurenceschopnou a k životnímu prostředí šetrnou organizací, mezi jejíž hlavní strategické cíle patří zajistit vždy včasnou a bezvadnou realizaci zakázky, minimalizovat dopady naší práce na životní prostředí a v maximální míře splnit požadavky zákazníka. Disponujeme řadou kvalitních nástrojů pro vykonávání stavební činnosti. Mimo vlastního lešení značky PERI disponujeme také dalšími stroji a malou mechanizací.

Na kvalitě si zakládáme

Historie společnosti

Činnost stavební firmy Stavíme s.r.o. byla zahájena 14.dubna 2008. Nejdříve jako fyzická osoba (od roku 2001) Jindřich Červený a od dubna roku 2008 jako právnická osoba Stavíme s.r.o.. Předmět podnikání zůstal stejný, a to „Provádění staveb, jejich změn a odstraňování“. Zabýváme se prováděním stavebních prací v širokém rozsahu od oprav až po kompletní dodávky staveb. Od samého počátku vzniku firmy provádíme i zateplování budov. Z toho důvodu došlo k nákupu lešení. Realizujeme tedy také montáže a půjčování lešení PERI. Disponujeme 12 000 m2 fasádního lešení Peri UPT 70. Do dnešního dne jsme zateplili 60 bytových domů, 5 základních škol a 12 rodinných domů. Jsme vybaveni stroji a malou mechanizací od firmy Hilti (3xbourací a demoliční kladivo, 2x AKU vrtačka, 3x el.vrtačka), od firmy Bosch (el.vrtačka, míchadlo), Protool (2x míchadlo, přímočará pila, ruční pila), el.vrátek od firmy Camac a Geda, míchačka Atika, motorová pila Husqvarna.… V současné době firma Stavíme s.r.o. zaměstnává 6 stálých pracovníků. Z toho jsou 2 technici (1 je autorizovanou osobou pro pozemní stavby a druhý je instruktor montáže lešení) a 4 kvalifikovaní/zaškolení dělníci. Zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni, např. pro montáže KZS, lešení, jeřábnické práce apod. V případě potřeby najímáme i jiné firmy. Firma má uzavřené pojištění obecné odpovědnosti a odpovědnosti za škodu způsobenou vadným výrobkem u Kooperativy a.s. ve výši 10.000.000 Kč. Naším cílem je oboustranná spokojenost.

Hodnoty, které zakládají naši firemní kulturu.

Odpovědnost

Klademe důraz především na těsnou spolupráci s investorem (zákazníkem) po celou dobu realizace zakázky i po jejím dokončení – nejen před podpisem smlouvy. Neseme plnou odpovědnost za poskytované služby, protože splňujeme nejpřísnější certifikace.

Udržitelnost

Kromě snahy kvalitně pracovat v zájmu zákazníka, se stejně tak snažíme chránit životní prostředí, ve kterém nejen naši zákazníci, ale i my všichni žijeme. Cílevědomě snižujeme spotřeby energií, snižujeme produkci a zajišťujeme recyklaci odpadů.

Etické jednání

Etické jednání a morální integrita prostupuje veškeré naše konání. Poctivost, dodržování našich závazků a plnění slibů je pro nás samozřejmostí. Dbáme striktně na to, abychom byli v souladu nejen s legislativními předpisy, ale i dalšími požadavky, ke kterým jsme se zavázali.

Chcete pomoci s vaším projektem? Kontaktujte nás.

Díky zkušenostem na českém a evropském trhu, řadě realizací či odbornému zázemí vyhovíme většině Vašich požadavků.